Apie mus
susipažinkime, mes – grupė „ŠANSONAS LT“ . Grupės sudėtis  stabili, ir šiai akimirkai tikrai labai nebloga : Gintarė (vokalas), Romanas(vokalas, akustinė gitara) ir Linas (Klavišiniai, vokalas, vadyba). 

Visas malonumas prasidėjo, kuomet Linas sugalvojo, kad groti vienam nebesmagu, ir facebooko paskyroje pradėjau ieškoti kompanjono, grojančio gitara.  Tiesa tame, kad grojančių Tauragėje daug, tačiau su sava harizma, atsirado tik keletas, iš kurių vienas ir buvo Romanas.Po daugybės repeticijų 2013 m. kovo 14 d. buvo pirmas pasirodymas, nuo kurio ir skaičiuojame grupės gyvavimą. Su Romanu matėme ir šilto ir šalto grojimų metu, daug dirbome, išleidome kompatinę plokštelę „Kelių patrulis“. Tais metais apvažiavome su svajonių autobusu  nuo Nidos iki Visagino. Kartu su mumis važiavo ir mūsų dainininkė Inga Butkutė, bet taip jau gavosi, kad Inga išvyko mokytis ir…..išvyko 

2015 metais buvo priimtas sprendimas, kad grupėje reikalingas moteriškas balsas. Istorija ta pati, daug puikiai dainuojančių merginų, nesinori nei vienos peikti, nei vienos aukštinti, tačiau likimas taip surežisavo, kad Gintarė pradėjo dainuot su mumis, o mes su Romanu tuo džiaugiamės. Jaunystė, užsispyrimas, nuotaika įnešė į grupę naujų vėjų ir aišku savaime nuostabių dainų.

Šiuo metu aktyviai dirbame vestuvėse, jubiliejuose ir kitose šventėse, kur mus kviečia , ir tuo pačiu ruošiame naujas dainas – galbūt naujai plokštelei, o galbūt naujai programai.

Žmones dažnai klausia su kokiais instrumentais grojate? Atsakyčiau trumpai – profesionaliais, su humoru? – kanklėmis  , o jei rimtai , dirbame naujausių technologijų pagalba taip, kad užsakovai nejaustų , prieš savo svečius diskomforto.

 

Pagaminta midimums.lt